Жодних шаблонів,
лише бездоганна методологія

photo

Консультування та послуги
у сфері комунікацій задля соціальних змін

Віднайду, що спрацює саме у вашому випадку. Вийнятково індивідуальні унікальні рішення — ніяких кліше

Послуги

Стратегування. Консалтинг

Переосмислення місця на ринку та підбір оптимальних інструментів для професійного росту

Навчальні заходи. Менторство

Персональне і командне навчання: від годинного формату до кількамісячного супроводу

Партнерства. Фандрейзинг

Розбудова партнерств задля покращення репутації і синергії ресурсів

Кампанії. Публічні заходи

Цифрові та офлайн кампанії з ціллю підвищення впізнаваності, зміни поведінки, залучення ресурсів

Брендинг. Маркетингові матеріали

Формування брендбуку та елементів візуальної ідентичності: цифрових, друкованих, відео

Копірайтинг

Створення зрозумілих текстів обсягом від кількох речень до масштабних аналітичних досліджень

Діджитал комунікації

 Створення з 0 чи перезапуск ідентичності онлайн

Медіа відносини

Формування притомної медіакарти, яскравих інформаційних приводів, налагодження контактів зі ЗМІ

Що кажуть про мене клієнти?

ПРООН в Українi

Дуже рекомендую Надію для організацій, що працюють з громадянським суспільством, правами людей, програмами розвитку. Вона є надійною партнеркою і високопрофесійним професіоналом для реалізації соціальних проектів, кампаній. З її цілеспрямованістю та наполегливістю я не сумніваюся, що досягне успіху в будь-яких починаннях!

100% ЖИТТЯ

Мене вражає ентузіазм, навики ефективних комунікацій і професійність Надії. Вона надзвичайно ефективна й здатна забезпечувати надзвичайні результати в найкоротші строки. Також варто відзначити вміння уважно ставитись до деталей, не втрачаючи візію кінцевої цілі.

Проект ПРОМІС

Найбільше мене захоплює в Надії відчуття кожного з кінцевих користувачів наших комунікаційних продуктів: чи це донор, чи це безпосередній бенефіціар. Володіючи загальною картиною, Надія уважна до деталей і дійсно використовує індивідуальний підхід для створення унікальних рішень. Без зусиль перетворює ускладнені цифри та важкі для розуміння терміни в привабливі та прості матеріали.

Український Католицький Університет

Завдяки відмінним презентаційним навичкам та винятковому таланту утримувати увагу глядачів Надія - чудова спікерка і тренерка.

Карітас України

Надія надзвичайно ефективна, на неї завжди можна покластись. Завдяки відмінній експертизі в комунікаціях здатна говорити з різними аудиторіями про складні питання доступною мовою. Чимало разів продемонструвала відмінні організаторські здібності, плануючи та координуючи реалізацію складних візитів стейкхолдерів і медіа в Україну.

Пласт

Завдячуючи Надії ми маємо комунікаційну стратегію на 10 років: вона організувала продуктивний діалог з групою експертів, консультувала з приводу створення документу, підготувала спеціальні матеріали і провела тренінг для наших працівників.

Zagoriy Foundation

Надія відповідальна, цілеспрямована, працьовита. Для мене вона - гуру фандрайзингу і стратегічних комунікацій. Нам вдалося досягти цілого ряду успіхів завдяки її здатності впроваджувати нестандартні ідеї та адаптуватися до нових підходів.

Форум НДО України

Експерт та професіонал в сфері комунікацій на всіх рівнях. Вона генерує неймовірні ідеї, цілеспрямована та добре організована. Працьовитість і вміння працювати в команді  – це теж про Надію.

Українська Соціальна Академія

Ключова експертиза Надії - це комунікації, PR, стратегія, управління репутацією, маркетингові комунікації та антикризове управління. Очолювала відділи комунікацій та формувала відповідні політики для низки провідних українських гуманітарних організацій. Надія дійсно професіоналка у своїй галузі

Happy Monday

Надія - досвідчена професіоналка зі стратегічним мисленням та неабиякою уважністю до деталей. Пристрасна і працьовита. Її цілями завжди є рівною мірою і якість кожної дії, і великі результати. Багато роботи і мало розмов - це методологія Надії! Дуже раджу співпрацю з нею!

StratСom Ukraine

Всі завдання були однаково важливими для Надії: яка відповідала за розробку комунікаційної стратегії та впровадження тактики, створення публікацій, організацію публічних подій,  взаємодію з донорами, стейкхолдерами та ЗМІ. Щоб перевершити очікувані результати, вона завжди готова на додаткові ініціативність і відповідальність.

ADRA Україна

Мене вражає багатозадачність та навички тайм-менеджменту Надії! Завдяки її зусиллям про наш проект заговорили міжнародні ЗМІ, і завдяки цьому фандрейзингова кампанія стала успішною.

Право на захист

Надзвичайно цілеспрямована, віддана та обізнана професіоналка з рідкісним вмінням активного слухання та комплексною экспертизою.

Про.Світ та GoFundEd

Рекомендації Надії після проведення аудиту комунікацій та контенту, як і її супервізія допомогли нам вдосконалити підхід і створити більш якісні процеси в організації. Вона надзвичайно уважна до деталей, професійна, орієнтована на результат і послідовна.

ПРООН в Українi

100% ЖИТТЯ

Проект ПРОМІС

Український Католицький Університет

Карітас України

Пласт

Zagoriy Foundation

Форум НДО України

Українська Соціальна Академія

Happy Monday

StratСom Ukraine

ADRA Україна

Право на захист

Про.Світ та GoFundEd

Чому я?

Поміж красивим та ефективним обираю друге.
В стратегічний підхід вплітаю креативність

більше 10 років досвіду: в маркетингових комунікаціях, PR, фандрайзингу

різноплановий досвід: штатної працівниці, консультантки, в агенції 

безперервність навчання: як спосіб переймання найкращих стандартів і відстежування ринкових трендів

оптимізація витрат: ресурси клієнта мають значення

підрядники: пул надталановитих партнерів у сферах дизайну, веб-розробки, виробництва відео, копірайтингу. не просто довіряю на всі 100% - їх роботою щиро захоплююсь!